Zvicra barazon rezultatin ndaj Brazilit (VIDEO)

Pëlqej
Zvicra ka barazuar rezultatin ndaj Brazilit nė "Rostov Arena".

Ai qė ka shėnuar ėshtė Zuber qė ka befasuar brazilianėt nė minutėn e 50'-tė.

Ndeshja po zhvillohet dhe ėshtė minuta e 55'-tė. /albeu.com/
Shtuar më 17/06/2018, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori