Zjarrėfikėsit kroatė braktisin penalltitė sapo dėgjojnė alarmin (VIDEO)

Pëlqej
Njė video qė ėshtė bėrė virale orėt e fundit po pėrhapet me shpejtėsi nė internet. Janė zjarrėfikėsit e njė stacioni nė qytetin e Zagrebit, tė cilėt po shijonin ēerekfinalen ndaj Rusisė, dhe teksa tė gjithė ishin tė veshur me fanellat e tyre karakteristike, po shikonin goditjet e penalltive.

Por, teksa topin e kishte marrė Ivan Rakitiē, i cili do tė godiste penalltinė e fundit, qė i kaloi edhe pėr nė gjysmėfinale, nė stacionin e zjarrėfikėsve ra alarmi pėr njė zjarr.

gjithė lanė vendet e tyre dhe u bėnė gati pėr pak sekonda, dhe u nisėn pėr nė vendin ku kishte rėnė zjarri. /albeu.com/
Shtuar më 11/07/2018, ora 16:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori