Zhbllokohet ndeshja, Polonia kalon nė avantazh ndaj Japonisė (VIDEO)

Pëlqej
Polonia ka kaluar nė avantazh ndaj Japonisė nė "Volgograd Arena".

Ai qė ka shėnuar ėshtė futbollisti Bednarek nė minutėn e 60'-tė.

Ndeshja po zhvillohet dhe ėshtė minuta e 65'-tė. /albeu.com/
Shtuar më 28/06/2018, ora 17:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori