"Zgjohen" japonezėt, barazojnė shifrat (VIDEO)


Pëlqej
Japonia ka reaguar nė minutėn e 34' ndaj kombtares sė Seneaglit duke shėnuar njė gol tepėr tė bukur.

Shifrat janė barazuar nga mesfushori japonez, Takashi Inui qė ka ēuar topin nė rrjetė afėr shtyllės sė djathtė aty ku portieri i Senegalit nuk mund ta priste.

Topi nė fillim ėshtė krosuar nė zonė dhe ėshtė kthyer nga Nagatomo duke i lėnė mundėsinė Inui, tė godas. /albeu.com/
Shtuar më 24/06/2018, ora 17:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori