Zėvendėsim i detyrueshėm tek Rusia, dėmtohet Dzagoev
Pëlqej
Dzagoev ka pėsuar njė lėndim dhe ėshtė dėtyrar tė dalė jashtė fushės sė blertė.

Ai u zėvendėsua nė minutėn e 24’, pas nuk mundi tė vazhdojė mė gjatė lojėn.

Vendin e 27 vjeēarit tė CSKA Moskės e zuri ish anėsori i Real Madridit, Denis Cheryshev.

Rusia po fiton 1-0 kundėr Arabisė me golin e Yuri Gazinskiy nė minutėn e 12, ndėrsa tani po luhet minuta e 34 e takimit. /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2018, ora 17:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori