Zbardhet biseda ēfarė i tha Ronaldo trajnerit tė Portugalisė
Pëlqej
Cristiano Ronaldo shpesh herė e ka treguar se luan njė rol tė madh madje shpesh herė me udhėzimet e tij e zėvendėson trajnerin e Portugalisė.

Pas pėrfundimit tė pjesės sė parė nė sfidėn kundėr Marokut, Cristiano shkon dhe i drejtohet trajnerit Fernando Santos duke i thėnė se Portugalia po luan shumė dobėt, shkruan e pėrditshmja spanjolle "MARCA".

"Portugalia po luan keq, duhet tė bėjmė diēka" i ka thėnė CR7-ta trajnerit Santos.

Ndėrsa e kundėrta ndodhi me trajnerin Santos qė u tregua mė i kujdesshėm duke vendosur dorėn pėrpara gojės por zbulohet t'i ketė thėnė: "Flasim brenda"

Maroku kishte disa mundėsi pėr tė barazuar dhe pėr tė fituar njė pikė, por nė fund kampionėt e Euro 2016 rezistuan duke marrė njė fitore me shumė vlera.
Shtuar më 20/06/2018, ora 23:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori