Ylli i kombėtares sė Zvicrės, Bahrami martohet me bukuroshen Lara Gut (FOTO LAJM)
Futbollisti me origjinė shqiptare, Valon Bahrami ėshtė martuar ditėn e sotme me bukuroshen Lara Gut.

Lajmin e kanė bėrė tė ditur vetė ēifit ku tė dy kanė postuar tė njėjtėn foto me tė njėjtin mbishkrim ku Lara Gut ėshtė e veshur me fustan tė bardhė dhe e pėrkrah Valonit.

“Ju dhe unė, familjet tona dhe miqtė mė tė afėrt pėrreth nesh, ndjenjat e shtėpisė …. Nuk mund tė imagjinoja njė mėnyrė mė tė mirė pėr tė thėnė po. 11 Korrik 2018,” shkruan Lara nė Instagram.

Kujtojmė qė Valon Behrami ishte nė lidhje me Elena Bonzani. Ai ka dy fėmijė me tė, Sofian 9 vjeē dhe Isabelan 18 muajshe.

Mė 23 shkurt u nda nga Elena dhe mė 18 mars bėri publike lidhjen e tij me Laran ndėrsa tani edhe ėshtė martuar me tė. /albeu.com/

Ylli i kombėtares sė Zvicrės, Bahrami martohet me bukuroshen Lara Gut (FOTO LAJM)

Shtuar më 12/07/2018, ora 14:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori