Vritet Oktapodi qė parashikoi ndeshjet e Kupės sė Botės
Pëlqej
Njė oktapod, i cili parashikoi saktė tė gjitha rezultatet e Kupės sė Botės nė Japoni, ėshtė vrarė dhe ėshtė kthyer nė ushqim japonez.

Molusku, i quajtur Rabio, u konsiderua telepatik pas njė eksperimenti nė pishinė.

Por Kimio Abe, peshkatari qė e kapi, mendoi se do bėnte mė shumė para duke e shitur pėr ushqim sesa nga dituria e tij.

Mediat lokale nė Japoni raportuan se Kimio vendosi qė jetesa e tij ishte mė e rėndėsishme sesa fama virale.

Oktapodi parashikoi fitoren e Japonisė kundėr Kolumbisė dhe barazimin e tyre me Senegalin, duke u zhvendosur nė pjesė tė ndryshme tė njė pishine. /albeu.com/
Shtuar më 03/07/2018, ora 17:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori