Vjen tatuazhi mė i ēmendur pėr kėtė Botėror (FOTO LAJM)

Pëlqej
Tifozėt e Botėrorit njiohen pėr ēmenuditė e tyre qė bėjnė dhe sidomos kur bėhet fjalė pėr tifozėt anglez.

Pikėrisht njė tifoz i Anglisė ka vendosur tė festojė triumfin e Anglisė ndaj Iranit me njė tatuazh nė tė pasmet e tij.

Ai quhet Sean, dhe golin e fitores sė Harry Kane nė minutat e fundit e ka bėrė tatuazh nė njė vend epik, pikėrisht nė tė pasmet e tij.

“Duke pritur golin e fitores, fillimisht kisha vendosur qė tė pija me njė frymė njė birrė dhe mė pas tė bėja njė tatuazh. Nuk jam penduar qė e kam bėrė atė”, tha Sean, tifozi qė ka vendosur tė bėjė tatuazh momentin e shėnimit tė golit tė fitores sė Harry Kane.

Anglia ndeshjen e radhės e zhvillon me 24 qershor me Panamanė ndėrsa me 28 qershor me Belgjikėn. /albeu.com/


Shtuar më 21/06/2018, ora 11:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori