Vitet ikin, por ai bėhet edhe mė i mirė
Pëlqej
Pasi ka marrė 4 pikė nė dy ndeshjet e para nė Botėror, trajneri i Portugalisė u shfaq tejet i lumtur pas takimit me Marokun.

Sėrish lojtari i ndeshjes ishte padyshim Cristiano Ronaldo, qė shėnoi golin e katėrt nė 2 takimet e para.

Trajneri Santos tha fjalė tė mėdha pas ndeshjes pėr sulmuesin e Real Madridit.

“Ai ėshtė si vera, vitet kalojnė dhe ai bėhet mė i mirė”, tha Santos, i cili me shaka u shpreh edhe se Ronaldo ėshtė njė trajner i madh.

“Ai e di si tė pėrsos kualitetin dhe moshėn e tij mė sė miri. Ai po evoluon vazhdimisht nė kundėrshtim me lojtarėt tjerė”.

“Ai e njeh vetėn dhe e di se ēfarė mund tė bėjė. Ajo qė ai po bėn tani, nuk ėshtė ajo qė ka bėrė tre apo katėr vite mė parė”, shtoi Santos.
Shtuar më 21/06/2018, ora 10:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori