Kroaci - Angli, tigri rus parashikon fituesin e gjysmėfinales (VIDEO)
Pëlqej
Tigri Bartek, i cili jeton nė kopshtin zoologjik Rojev Ruēei nė Rusi, parashikoi Kroacinė si fitues tė ēiftit tė sotėm gjysmėfinal.

Nė 2 kutitė e varura me litar nė ambientet e kopshit zoologjik tigri zgjodhi atė me flamurin kroat.

Kjo video ėshtė shpėrndarė me shpejtėsi nė rrjetet sociale dhe pritet me kuriozitet verdikti i ndeshjes sė orės 20:00. /albeu.com/
Shtuar më 11/07/2018, ora 17:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori