Gafa e Cabelleros i jep avantazhin Kroacisė (VIDEO)
Pëlqej
Kroacia ka kaluar nė avantazh ndaj Argjentinės nė "Nizhny Novgorod".

Njė gafė e pafalshme e Caballeros i ka dhuruar golin kroatėve me anė tė Ante Rebic nė minutėn e 53'-tė.

Ndeshja po zhvillohet dhe ėshtė minuta e 57'-tė. /albeu.com/
Shtuar më 21/06/2018, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori