Eliminohen nga Botėrori, anglezėt shpėrthejnė nė lot (FOTO LAJM)

Pëlqej
Tifozėt anglezė janė tė gjithė tė dėshpėruar pas eliminimit nga Kroacia nė gjysmėfinale.

Turma tė tėra njerėzish nė Angli, duken me lot nė sy dhe me kokėn ulur, nė pėrfundim tė ndeshjes.

Ata kishin shpresa tė mėdha nga ky Botėror, dhe prisnin tė shpalleshin fitues. /albeu.com/
Shtuar më 11/07/2018, ora 23:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori