Uruguaj nis "presionin" ndaj Arabisė Saudite qė kėrkon mbijetesėn
Pëlqej
Luhet nė Rostov Arena, ndeshja e dytė e vlefshme pėr raundin e dytė nė grupin A, mes Uruguait dhe Arabisė Saudite.

Tashmė Uruguaj kėrkon tė marrė fitoren e dytė pas tre pikėshit qė mori kundėr Egjiptit por Arabia Saudite kėrkon ti bėhet pengesė nė kėto minuta tė para.

Nė skuadrat e tjera tė kėtij grupi, Rusia numėron 6 pikė, ndėrsa Egjipti 0, pas dy ndeshjeve. /albeu.com/

Shtuar më 20/06/2018, ora 17:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori