U eliminuan nga Botėrori, Rama lėshon batutėn ironike ndaj kryeministres britanike (VIDEO)
Pëlqej
Kryeministri Edi Rama dhe liderėt e tjerė tė Evropės kanė qenė sot nė Samitin e NATO-s, por nuk kanė lėnė pas dore dhe ndeshjen e gjysmėfinales.

Rama ka bėrė publike njė video ku tė gjithė liderėt janė mbledhur rreth njė telefoni dhe shohin ndeshjen Kroaci-Angli.

Pas pėrfundimit tė ndeshjes, Rama ka ngushėlluar kryeministren britanike me batutėn ironike “Po vjen nė shtėpi”.

“Kupa e Botės po vjen nė Ballkanin Perėndimor, e bėtė diēka pėr Ballkanin Perėndimor”, tha duke qeshur ai dhe duke marrė “falėnderimet” nga May. /albeu.com/
Shtuar më 11/07/2018, ora 23:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori