U dėnua nga FIFA, Xhaka: Ndihem i lumtur dhe i relaksuar (FOTO LAJM)

Pëlqej
FIFA e dėnoi me gjobė 10 mijė franga zvicerane, Granit Xhakėn, pėr festimin e tij me shqiponjė pas golit me Serbinė.

Por ėshtė vetė mesfushori qė luan nė radhėt e Arsenalit, i cili ka reaguar nėpėrmjet njė postimi nė Instagram.

Teksa ėshtėstėrvitje me Zvicrėn dhe duket i qeshur, bashkėngjitur fotos ai shkruan: “Ndihem i lumtur dhe i relaksuar. Do bėjmė gjithēka qė tė sigurohemi tė kalojmė nė raundin tjetėr nesėr.” /albeu.com/
Shtuar më 26/06/2018, ora 19:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori