Tunizia shėnon nga penalltia, barazon rezultatin ndaj Anglisė (VIDEO)

Pëlqej
Tunisia ka arritur tė barazoj rezultatin ndaj Anglisė nė "Volgograd Arena".

Ai qė ka shėnuar ėshtė Sassi qė ka realizuar nga pika e bardhė e penalltisė nė minutėn e 35'-tė.

Ndeshja po zhvllohet dhe ėshtė minuta e 40'-tė. /albeu.com/
Shtuar më 18/06/2018, ora 20:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori