Tunizi - Angli, statistikat e pjesės sė parė (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ka pėrfunduar pjesa e parė mes Tunisisė dhe Anglisė nė "Volgograd Arena".

Ndeshja ėshtė dominuar nga anglezėt tė cilėt shėnuan nė minutėn e 11'-tė.

Tunisianėt realizuan nga penalltiaminutėn e 35'-tė pas njė gabimi tė Walker ndaj kundėshtarėt.

Mbas pak minutash starton pjesa e dytė. /albeu.com/
Shtuar më 18/06/2018, ora 20:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori