Tre gola nė katėr gjuajtje, ky njeri nuk ėshtė normal
Pëlqej
Cristiano Ronaldo ka gjuajtur katėr herė pėr gol nė portė duke shėnuar tre herė.

Ky ėshtė njė rekord qė askush nuk e ka kapur deri mė tani duke e bėrė portugezin, njė ndėr futbollistėt mė tė frikshėm pėr portierėt nė kėtė Botėror, shkruan Albeu.com.

Ronaldo ka shėnuar katėr gola nė dy ndeshjet e para tė Botėrorit, njėri prej tė cilėve me penallti.

Ndėrkohė, tre golat e tjerė i ka shėnuar njėrin me kėmbėn e majtė, tjetrin e tė djathtėn dhe kėtė tė sotmin me kokė. /albeu.com/
Shtuar më 20/06/2018, ora 15:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori