Trajneri i Brazilit feston si i "ēmendur" golin e Coutinhos (VIDEO)


Pëlqej
Coutinho i ka shėnuar njė gol shumė tė rėndėsishėm ditėn e sotme, duke kaluar skuadrėn e tij nė avantazh, ku mė pas ka shėnuar edhe Neymar qė vulosi fitoren e Brazilit.

Trajneri i tytre, Tite ka festuar si “i ēmendur” pas golit tė shėnuar nga Coutionho nė minutat e fundit tė takimit me Kosta Rikėn.

Tekniku dukej se po vuante shumė dhe kjo dukej qartė nė momentet qė kamerat e kapnin.

I gjithė ai ankth i ėshtė kthyer nė festė nė fund tė ndeshjes ku ai dhe u rrėzua pas festės. Pėr momentin Brazili kryeson grupin e dhe ėshtė nė pritje te ndeshjes midis Zvicrės dhe Serbisė. /albeu.com/
Shtuar më 22/06/2018, ora 17:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori