Tifozja seksi e Rusisė tregon nėse ka qenė apo jo aktore e filmave pornografikė
Pëlqej
Natalia Nemchinova me famėn e saj ėshtė bėrė personazhi mė i pėrfolur nė ndeshjet e Rusisė.

Modelja seksi shfaqet nė takimet e Kombėtares sė saj me veshje tepėr provokuese, qė nuk i lėnė shumė vend imagjinatės.

Por Natalia gjithashtu ka pėrgėnjeshtruar tė gjithė zėrat qė qarkullonin nė lidhje me tė, ku thuhej se ka luajtur nė filmat pornografikė.

Pėr kėtė situatė, modelja seksi ruse u shpreh: “Pesė vite mė parė kisha lidhje me njė djalė dhe kur u ndamė ai hodhi nė internet njė video intime tonėn. Kjo ėshtė e gjithė historia. Unė kurrė nuk e kam shitur trupin tim. Kam punuar pak kohė si modele, pasi ka qenė pasioni im dhe vetėm kaq”, deklaroi bukuroshja ruse.
Shtuar më 29/06/2018, ora 19:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori