Tifozja mė seksi e Rusisė bėn premtimin e "nxehtė" pėr Kombėtaren e saj

Pëlqej
Natalya Nemchinova ėshtė konsideruar si tifozjaseksi e Rusisė.

Tashmė ajo i ka dhėnė njė motiv tjetėr Kombėtares sė saj pėr tė fituar trofeun e Kupės sė Botės, duke premtuar se do tė zhvishej e gjitha dhe do tė pozonte nudo nėse ata do tė arrinin tė fitonin.

28-vjeēarja u pyet nga blogeri Fiodor Malsov, se ēfarė do tė ishte nė gjendje tė bėnte, nė mėnyrė qė tė ndihmonte skuadrėn tė kualifikohej nesėr ndaj Kroacisė.

Natalya, e cila nė fillim ishte e turpshme nė pėrgjigjet e saj, kur u pyet nėse do tė pozonte nude, theksoi: “Mirė, premtoj se do tė marrė pjesė nė njė foto sesion tė bukur, tė ēmendur dhe seksi me ekipin kombėtar, qė ta shohė e gjithė bota." /albeu.com/
Shtuar më 06/07/2018, ora 17:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori