Tifozėt: Maradona ishte "dru" nė kokainė (VIDEO)
Pëlqej
Diego Maradona mbrėmjen e djeshme ka festuar si i "ēmendur" fitoren e Argjentinės, ku nė videot e publikuara shihej edhe duke bėrė gjeste ofenduese ndaj kundėrshtarėve.

Ai ka qėnė nėnė tension gjatė gjithė ndeshjes ku shpesh kamera e fokusonte nga levizjet e ēuditshme qė bėnte raporton albeu.com.

Por pas pėrfundimit tė ndeshjes raportohet se ėshtė ėshtė dėrguar me urgjencė nė spital.

Legjenda e futbollit nuk mund tė qėndronte nė kėmbė pas festės nė stadiumin e Shėn Petersburgut.

Kėtė incident tė Maradonės shumė media po e lidhin me rikthim e tij nė pėrdorimin e kokainės.

Gjithashtu njė video e publikuar nė rrjetet sociale e tregon Maradonėn nė gjendje jo tė mirė dhe sipas shpjegimit tė lėvizjeve tė tij duken si efekte tė pėrdorimit tė kokainės.

Nė fillim ai kur sheh kameran duket i shpėrqėndruar totalisht dhe i duhen disa sekonda kohė qė tė kuptojė se ēfarė po ndodh.

Gjithashtu edhe festimet e ēudtishme qė ai bėri nė stadium mendohet tė kėnė qėnė pėr shaka tė efektit tė lėndės narkotike.

Kėtė gjė e pohojnė edhe mijra komente nga njėrėz tė ndryshėm qė kanė komentuar videot e publikuara nė rrjetet sociale. /albeu.com/Shtuar më 27/06/2018, ora 14:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori