Tifozėt e Marokut "hakmerren" ndaj Ronaldos (FOTO LAJM)
Cristiano Ronaldos i janė dashur vetėm katėr minuta pėr tė kaluar skuadrėn e tij nė avantazh ndaj Marokut.

Kjo ka bėrė qė shumė tifozė marokenė tė gjejnė njė mėnyrė pėr tu kundėrpėrgjigjur ndaj tij.

Dhe "viktimė" e kėtyre tifozėve tė inatosur ka rėnė e dashura e Ronaldos, Georgina Rodriguez.

Nė foton e saj tė fundit tė postuar nė instagram kanė vėrshuar
mijėra komente ofenduese drejt saj dhe Ronaldos.

Gjithashtu bien nė sy komentet e pafundė me flamujtė e Marokut. /albeu.com/


Tifozėt e Marokut "hakmerren" ndaj Ronaldos, i ngacmojnė tė dashurėn (FOTO LAJM)

Shtuar më 20/06/2018, ora 15:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori