"Thyhet" rrjeti nga videot tallėse pėr Neymar (VIDEO)
Pëlqej
Neymar sė fundmi po akuzohet si simulues dhe qė nuk luan njė lojė tė pastėr.

Kjo pasi nė kėtė Botėror por jo vetėm, ai ėshtė parė disa herė qė ėshtė rrėzuar nė tokė pėr pak gjė.

Ai u bė protagonist nė sfidėn Brazil-Meksikė jo vetėm pėr golin dhe asistin nė fitoren 2-0, por edhe pėr njė aktrim qesharak nė pjesėn e dytė.

Sulmuesi aktroi sikur u dėmtua rėndė, ndėrsa pamjet filmike treguan qartė se bėhej fjalė pėr njė shkelje thuajse tė papėrfillshme nga ana e meksikanit Layoun.

Por Neymar tashmė po bėhet shenjestėr e talljeve nga shumė pėrsona, sė fundmi njė video e publikuar po "thyen" rrjetin duke u bėrė virale, nė tė shihen njė grup fėmijėsh tė cilėt stėrviten dhe mė pas rrėzohen nė tokė pa i prekur njeri duke bėrė si tė dėmtuar.

Nė pėrshkrimin e video thuhėt kėshtu: "Duke mėsuar si tė bėhemi Neymar" /albeu.com/
Shtuar më 05/07/2018, ora 10:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori