"The Simpson" parashikon finalen e Kupės sė Botės (VIDEO)
Pëlqej
Ėshtė folur shpesh pėr parashikimet serialit tė famshėm vizatimor “The Simpsons” e tashmė vėmendja ėshtė rikthyer te futbolli.

Janė mbi 15 raste qė janė parashikuar pėr tė ardhmen nė kėtė serial dhe mjafton tė pėrmendim fitoren e Brazilit nė Kupėn e Botės sė vitit 2014, shpėrthimin e virusit Ebola, skandalin nė FIFA, por njė nga seritė e shumta qė ata kanė prodhuar, ėshtė edhe finalja e KupėsBotės 2018.

kėtė episod, personazhet e serialit shkojnė nė stadium pėr tė ndjekur finalen e madhe tė KupėsBotės. Nė fakt, finalistėt nuk janė emra tė mėdhenj, por me kėtė fillim Botėrori, ato kanė treguar njė formė tė mirė.

Bėhet fjalė pėr Meksikėn dhe pėr Portugalinė, kampione e Europės nė fuqi. Se sa i vėrtetė do dalė ky parashikim, mbetet pėr t’u parė. /albeu.com/
Shtuar më 23/06/2018, ora 18:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori