Te Franca askujt nuk i intereson "Topi i Artė", duan njė trofe tjetėr
Pëlqej
Antoine Griezmann ka thėnė se ėshtė i gatshėm tė ndajė ambiciet personale nga ato tė kombėtares sė Francės, pasi synon tė udhėheqė atė drejt triumfit nė Kupėn e Botės tė dielėn.

Francezi ka deklaruar se nuk i interesonte "Topi i Artė" dhe do tė jepte gjithēka pėr tė fituar Botėrorin me Francėn.

“Ėshtė njė shans pėr tė fituar Kupėn e Botės, jo Topin e Artė”, ka thėnė fillimisht Griezmann.

“Nuk mė intereson nėse fitoj Topi i Artė apo jo – do tė jepja gjithēka pėr tė qenė njė kampion bote”, pėrfundoi francezi. /albeu.com/

Shtuar më 13/07/2018, ora 14:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori