Super Trippier, Anglia kalon nė avantazh ndaj Kroacisė (VIDEO)

Pëlqej
Anglia ka kaluar nė avantazh ndaj Kroacisė nė "Luzhniki Stadium".

Ai qė ka shėnuar ėshtė Kieran Trippier qė ka realizuar nga njė goditje standarte nė minutėn e 4'-tė. /albeu.com/

Ndeshja po zhvillohet dhe ėshtė minuta e 7'. /albeu.com/
Shtuar më 11/07/2018, ora 20:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori