Super Salah, Egjipti kalon nė avantazh ndaj Arabisė Saudite (VIDEO)
Pëlqej
Egjipti ka kaluar nė avantazh ndaj Arabisė Saudite nė "Volgograd Arena".

Autori i golit ėshtė ylli i Liverpoolit, Mohamed Salah qė realizoi nė minutėm e 22'-tė.

Ndeshja po zhvillohet dhe ėshtė minuta e 27'-tė. /albeu.com/
Shtuar më 25/06/2018, ora 16:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori