Super Neuer, ēfarė rasi humbet Suedia (VIDEO)

Pëlqej
Manuel Neuer e ka shpėtuar Gjermanisė nga pėsimi i golit duke e pritur goditjen e Marcus Berg.

Pas vetėm 13 minutave lojė, Suedia e befasoi me njė kundėrsulm mbrojtjen gjermane dhe e nxori sulmuesin Berg ballė pėr ballė me Neuerin, i cili e ndali goditjen e tij.

Por, Berg u pengua nga Jerome Boateng dhe pėrkundėr thirrjeve tė suedezėve pėr ta rishikuar VAR-in, gjyqtari i ndeshjes injoroi duke e vazhduar ndeshjen. /albeu.com/
Shtuar më 23/06/2018, ora 20:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori