Super Modric, Kroacia dyfishon rezultatin ndaj Argjentinės (VIDEO)

Pëlqej
Kroacia ka shėnuar edhe golin e dytė pėrballė Argjentinės nė "Nizhny Novgorod".

Ėshtė Luka Modric qė me njė supergol tė tij ka shtangur argjentinasit duke realizuar nė minutėn e 80'-tė.

Ndeshja po zhvillohet dhe ėshtė minuta e 84'-tė. /albeu.com/
Shtuar më 21/06/2018, ora 21:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori