Super gol nė Nigeri-Islandė, Argjentina fėrkon duart

Pëlqej
Nigeri ka kaluar nė avantazh kundėr Islandės nė minutėn e 51. Nėse takimi pėrfundon kėshtu ky rezultat shkon pėrshtat Argjentinės ku me njė fitore nė ndeshjen e fundit dhe njė ndalesė tė Islandės me Kroacinė do tė kualifikoheshin pėr nė fazė tjetėr.


Shtuar më 22/06/2018, ora 18:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori