Sulmuesi i Rusisė, Smolov: Ishim gati tė vdisnim nė fushė
Pëlqej
Rusia ia doli tė eleminonte Spanjėn nė fazėn e 1/8 tė Botėrorit, por vetėm pas gjuajtjeve tė 11-metėrshave.

Nė pėrfundim tė ndeshjes, Fedor Smolov, komentoi fitoren e skuadrės sė tij. Ai ishte goditėsi i parė i penalltisė pėr kombėtaren vendase.

“Ėshtė e vėshtirė tė besoj qė ja dolėm vėrtetė, jemi shumė tė lumtur. Tė gjithė thonin se ishin gati tė vdisninfushė dhe ėshtė ajo qė bėmė. Pavarėsisht se jo tė gjithė mundėn tė aktivizohen, ēdo njėri prej nesh ka dhėnė mė shumė se 100% tė mundėsive dhe tani ndodhemi nė ēerekfinale. Faleminderit tė gjithė atyre qė na kanė mbėshtetur”, deklaroi Smolov. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2018, ora 22:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori