Sulmi i Belgjikės nuk mjafton pėr tė shėnuar ndaj Panamasė, rrjetat mbeten tė paprekura
Pëlqej
Ėshtė mbyllur pjesa e parė e takimit midis Belgjikės dhe Panamasė me njė barazim pa gola 0-0.

Rrjetat kanė mbetur tė pa prekura edhe pse ka pasur tentativa nga tė dy kampet nuk kanė mundur tė gjejnė rrugėn e golit.

Gjithsej Belgjika ka tentuar nėntė herė tė godas portėn por kanė qėnė tė pafat, ndėrsa skuadra e Panamasė ka tentuar vetėm tre herė portėn belge.

Nė kėtė pjesė tė parė janė dhėnė tre kartona tė verdhė konkretisht njė pėr Thomas Meunier tė belgjikės dhe dy i ka marrė kombėtarja e Panamasė.

Ndwrsa posedimi i topit ashtu siē pritej wshtw dominuar nga Belgjika me 65%. /albeu.com/
Shtuar më 18/06/2018, ora 17:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori