Suarez shuan shpresat e Arabisė Saudite nė pjesėn e parė
Pëlqej
Pjesa e parė e takimit Uruguaj-Arabia Saudite ėshtė mbyllur nė favor tė uruguajanėve 1-0.

Golin e vetėm tė kėsaj pjese tė parė e ka shėnuar "bomberi" i Barcelonės, Luis Suarez.

Suarez nuk ka falur njė top tė krosuar nga goditja e kėndit dhe e ka shėndėrruar nė gol nė minutėn e 22'.

Tashmė ky gol i Suarezit ka ndryshuar edhe statistika e kėtij takimi ku favoriti pėr tė fituar ndeshjen shikohet Uruguaj me njė pėrqindje rreth 90%.

Nėse Uruguaj arrin tė fitoi kėtė ndeshje do ti bashkohet kryesisė sė grupit A, bashkė me Rusinė me nga gjashtė pikė. /albeu.com/
Shtuar më 20/06/2018, ora 17:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori