Van Basten pėr simulimet e Neymarit: Duhet tė sillet si lojtar jo si aktor
Pëlqej
Simulimet dhe hedhjet e Neymarit janė bėrė objekt bisede nė tė gjithė botėn, dhe njė koment pėr brazilianin nuk mund tė mungonte as nga legjenda holandeze, Marco Van Basten.

Futbollisti legjendar i “tulipanėve”, nuk i ka quajtur aspak pozitive gjestet e Neymarit, duke pranuar kėshtu se ylli i PSG e tepron nė fushė.

“Ėshtė bukur kur njerėzit janė nė humor dhe qeshin, dhe me sa kam kuptuar, njerėzit qeshin nga veprimet e Neymarit. Pėr mua, ato qė kam parė prej tij nuk janė sjellje tė mira. Si lojtar, duhet tė japėsh mė tė mirėn nė fushė dhe jo tė aktrosh, pasi diēka e tillė nuk tė ndihmon. Ai duhet ta kuptojė kėtė situatė.” – deklaroi Van Basten. /albeu.com/
Shtuar më 12/07/2018, ora 22:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori