Serbėve u ikėn truri nga ky veprim i Shaqirit, e quajnė “Provokacia” (FOTO LAJM)

Pëlqej
Medait Serbe kanė publikuar disa fotoShaqirit ku tek kėpucėt e tij ai ka flamurin e Zvicrės dhe tė Kosovės.

Blic e ka quajtur kėtė veprim si njė provokim nga ana e lojtarit.

Shtuar më 22/06/2018, ora 20:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori