Modric: Largohemi me kokėn lartė
Pëlqej
Lojtari mė i mirė i kėtij Botėrori, si dhe mė i miri pėr kroatėt, Luka Modric, ėshtė shprehur i zhgėnjyer pas ndeshjes, por nė fund del krenar nga kjo Kupė Bote.

Ai theksoi se kroatėt lanė zemrėn nė fushė, por nuk mjaftoi, sepse Franca ishte superiore.

"Jam i trishtuar sepse humbėm, por nė tė njėjtėn kohė krenar pėr gjithēka qė kemi bėrė kėtu nė Rusi. Nuk ėshtė e lehtė tė humbėsh. Ne lamė zemrat nė fushė, dhamė gjithēka qė patėm brenda. Pėr fat tė keq nuk ia dolėm tė fitonim, por kemi arritur diēka qė do tė mbahet mend pėr shumė gjatė", deklaroi Modric. /albeu.com/
Shtuar më 15/07/2018, ora 22:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori