Legjenda britanike ka njė koment pėr Presidenten seksi tė Kroacisė

Pëlqej
Legjenda angleze Jeremy Clarkson pas fitoresmbrėmshme tė Kroacisė ndaj Anglisė nuk ka ngurruar pėr ta lavdėruar edhe presidenten kroate.

Finalja e Kampionatit Botėror tashmė ėshtė afruar, dhe zyrtarisht dihet se Kroacia dhe Franca do tė luajnė nė ndeshjen finale.

Pas fitoresmbrėmshme, me epėrsi 2:1 pėr Kroacinė ndaj Anglisė, legjenda angleze, Clarkson, ka shkruar diēka mjaftė interesante nė rrjetin social Twitter.

“Ju lumtė Kroacia. Ju ishit mė tė mirė se ne. Edhe Presidentja e juaj ėshtė mė e mirė se e jona”, ka shkruar ai.
Shtuar më 12/07/2018, ora 10:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori