Larg ekranet nga vajzat seksi! Vjen urdhri i beftė i FIFA-s (FOTO LAJM)
Pëlqej
Kemi parė plotė raste ku kamerat e gjendura nė stadiumet e kėtij Botėrori janė fokusuar pėr disa ēaste te femrat e bukura dhe seksi.

Duke menduar se kjo ėshtė njė gjė e mirė televizionet kanė rritur kohėn e fokusimit te kėto femra por mesa duket ky veprim nuk ka shpėtuar pa u vėnė re nga FIFA tė cilėt janė shprehur kundėr kėtij veprimi.

Zyrtari i lartė i FIFA-s, Federiko Adakki, ka kėrkuar qė femrat seksi tė mos shfaqen mė gjatė ndeshjeve pasi kjo rrit seksizmin dhe ngacmimet ndaj grave madje humbet edhe prioritetin e ndeshjes. /albeu.com/


Shtuar më 12/07/2018, ora 16:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori