Ky ishte gjesti i turpshėm qė "ndezi" gjakrat te stoli i Suedisė (VIDEO)
Pëlqej
Gjermania arriti tė marrė njė fitore nė minutat e fundit tė ndeshjes kundėr Suedisė por kjo sfidė ka pasur shumė tensione dhe jo vetėm nė fushė por edhe jashtė saj.

Pikėrisht nė ēastet e fundit tė sfidės mes Gjermanisė dhe Suedisė, njė sherr ka ndodhur mes pjestarėve tė dy pankinave.

Trajneri i Suedisė, Jane Anderson, u pėrfshi nė njė debat tė nxehtė me menaxherin e kombėtares gjermane, Oliver Bierhof.

Shkaqet e kėtij sherri janė gjestet provokuese qė menaxherin e kombėtares gjermane, Oliver Bierhof ka bėrė nė drejtim tė pankinės Suedeze.

Ky moment ėshtė kapur edhe nga kamerat siē shihet nė videon mė lartė. /albeu.com/
Shtuar më 24/06/2018, ora 12:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori