Ky ėshtė turpėrimi mė i madh i botėrorit, spektakolar Neymar (VIDEO)
Pëlqej
Brazili ka arritur njė fitore tė vuajtur kundėr Kosta Rikės me rezultatin 2-0, ku tė dy golat janė shėnuar nė minutat shtesė.

Fillimisht ishte Coutinhoshėnoi dhe mė pas shėnoi Neymar, por para se tė shėnonte golin ai ka dhuruar spektakėl, ku deri mė tani nė botėror ėshtė turpėrimi mė i madh qė i ėshtė bėrė njė lojtari,shkruan albeu.com.

Pėr mė tepėr ndiqni videon.


Shtuar më 22/06/2018, ora 18:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori