Ky ėshtė orari i finales sė Botėrorit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Edhe dy ndeshje kanė mbetur pėr t’u ulur sipari i Kampionatit Botėror “Rusi 2018”.

Tė shtunėn e 14 korrikut do tė luhet sfida e “tė dėshpėruarve” mes Anglisė dhe Belgjikės pėr vendet 3-4, ndėrsa ajo mė e rėndėsishmja, finalja e madhe mes Francės dhe Kroacisė do tė zhvillohet tė dielėn mė 15 korrik.

Bie nė sy orari i kėtyre dy sfidave, qė pėr sportdashėsit shqiptarė ėshtė paksa i ēuditshėm.

Belgjikė-Angli do tė luhet nė orėn 16:00, ndėrsa finalja Francė-Kroaci do tė startojė nė orėn 17:00.
Shtuar më 12/07/2018, ora 22:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori