Kroacia me dhimbje koke, ylli i skuadrės mungon nė finale
Pëlqej
Ylli i Kroacisė, Ivan Perisiē, mund tė mungojė nė finalen e madhe tė Moskės pėrballė Francės. Lojtari i Interit, qė ka qenė njė nga mė tė mirėt e kėtij turneu, pati njė dėmtim nė kofshė nė takimin ndaj Anglisė.

Sulmuesi i krahut u dėrgua nė spital pėr ekzaminime mė tė hollėsishme, pas njė goditje nė kofshė qė mund ta lėrė jashtė finales. E gjithė Kroacia duket se po lutet qė kėmba e tij tė rikuperohet nė kohė.

Perisiē ishte edhe protagonist nė gjysmėfinalen ndaj Anglisė, ku pasi shėnoi njė gol dhe dha njė asist, u shpall njeriu i ndeshjes. /albeu.com/
Shtuar më 12/07/2018, ora 22:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori