Kjo ėshtė bashkėshortja super seksi e gjyqtarit tė finales sė Botėrorit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Finalja e madhe e Kampionatit Botėror mes Francės dhe Kroacisė do tė zhvillohet tė dielėn nė Moskė, e cila do tė gjykohet nga argjentinasi, Nestor Pitana. Ndėrsa vėmendja ka shkuar edhe te bashkėshortja e tij, Romina Ortega, me fotot e saj nė rrjetet sociale.

Fotot e saj tė postuara nė Instagram janė tė ‘nxehta’ dhe kanė marrė vėmendjen e shumė fansave tė futbollit para fillimit tė ndeshjes.

Nuk dihet nėse ajo do tė jetė nė Moskė pėr ta parė finalen e madhe qė drejtohet nga bashkėshorti i saj.
Shtuar më 15/07/2018, ora 15:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori