Gazetarja i jep njė leksion tė mirė tifozit qė tentoi ta puthte (VIDEO)
Pëlqej
Puna e gazetarėve tė terrenit ėshtė mjaftė e vėshtirė dhe bėhet akoma mė e vėshtirė kur duhet tė raportohet nė prani tė tifozėve tė futbollit qė njihen pėr "ēmenduritė" e tyre.

Sė fundmi njė video e shpėrndarė nga "Daily Mail" na tregon se me sa probleme pėrballen reporterėt.

Gazetarjavideo quhet Julia Gimaraes dhe raportonte live mbi Botėrorin pėr Sport Tv nė Brazil.

Gjatė transmetimit Live ajo i ka dhėnė njė leksion tė mirė njė tifozi qė ka tentuar ta puthė atė.

Nė momentin qė tifozi ėshtė afruar pėr ta puthur ajo ka reaguar menjėherė duke u shmangur dhe mė pas e ka kritikuar rėndė tifozin.

"Mos e bėj mė kėtė, kurrė mė" i tha ajo tifozit.

"Mė vjen keq" dėgjohet tė thotė tifozi.

Por gazetarja ka vazhduar pėrsėri me kritikat.

" Kjo nuk ėshtė e sjellshme! Anjėherė mos ia bėj kėtė njė gruaje. Kini respekt!" ka vijuar Guimares. /albeu.com/
Shtuar më 25/06/2018, ora 12:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori