Bėri super gol ndaj Anglisė, tifozėt shqiptarė sulmojnė Adnan Januzajn (FOTO LAJM)

Pëlqej
Adnan Januzaj shėnoi njė super gol ndaj Anglisė mbrėmjen e shkuar duke siguruar tri pikėt pėr belgėt, por nė vend qė tė shijonin golin, tifozėt shqiptar e kanė sulmuar atė pėr arsye ende tė paqarta.

"Unė kam lindur nė Belgjikė dhe jam belg. Jam i lumtur qė ndodhem kėtu", mendohet tė jetė deklarata e Januzajn qė ka acaruar tifozėt, tė cilėt nuk janė marrė mė me golin, por me tė. /albeu.com/
Shtuar më 29/06/2018, ora 10:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori