Alarmohet kombėtarja e Suedisė, futbollistėve u rrezikohet jeta (FOTO LAJM)

Pëlqej
Suedia dhe Anglia do tė zbresin nė fushė pėr tu pėrballur pėr fazėn e ēerekfinaleve tė Botėrorit nė orėn 16:00.

Por kombėtarja e Suedisė ėshtė alarmuar pak orė para ndeshjes vendimtare me Anglinė.

Bėhet fjalė pėr njė zjarr tė rėnė nė hotelin ku ata po qėndrojnė dhe pas kėmbanave tė alarmit tė gjithė janė detyruar tė dalin me nxitim nė hollin e hotelit.

Gjithēka ka ndodhur nė orėn 8 tė mėngjesit sipas orės lokale.

Kjo mund tė jetė nė favor tė Anglisė pasi suedezėt nuk kanė bėrė njė gjumė tė qetė.

Ekipi nuk dukej i kėnaqur nga kjo situatė, dhe sidomos duke menduar qė i pret njė ndeshje tepėr e vėshtirė. /albeu.com/
Shtuar më 07/07/2018, ora 11:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori