Alarm tek Brazili, Behrami e sakatoi Neymarin
Pëlqej
Shkelmat e marra nga futbollistė e Zvicrės duket se kanė bėrė punėn e tyre, pasi braziliani Neymar ka hyrė thuajse i pėrlotur nė dhomat e zhveshjeve nga dhimbjet, duke alarmuar stafin teknik tė skuadrės qė sheh se si lojtari rrezikon njė dėmtim tė ri.

Meqė ndjente dhimbjekėmbėn e operuar, ai telefonoi menjėherė mjekun Rodrigo Lasmar, personin i cili e operoi nė muajin shkurt dhe qė ishte i pranishėm nė stadium si pjesė e delegacionit tė Federatės.

Neymar ndjente dhimbje pikėrisht te pjesa ku i ishte nėnshtruar operacionit dhe fillimisht dyshoi se mos kishte pėrsėritje tė dėmtimit tė vjetėr.

dhomat e zhveshjeve tė stadiumit, doktori e kontrolloi me qetėsi dhe u kuptua qė thjesht kishte marrė njė goditje, asgjė mė shumė.

Gjithsesi, Neymar doli nga stadiumi me kėmbėn e fashuar, pėr tė mos rrezikuar, edhe pse i lehtėsuar qė kėtė radhė kishte shpėtuar mirė.
Shtuar më 19/06/2018, ora 10:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori