Shqiptarėt festuan pėr Kroacinė, por tifozi kroat ju hedh flamurin pėrtokė (VIDEO)
Pëlqej
Ndeshja Kroaci-Rusi ėshtė pritur me shumė emocione edhe nga shqiptarėt">shqiptarėt ku kanė qėnė tė shumtė tifozėt qė mbėshtesin Kombėtaren kroate.

Madje pas fitores sė Kroacisė ndaj rusėve, shumė tifozė shqiptarė kanė dalė nėpėr rrugėt e Kroacisė duke festuar ku kanė pasur edhe flamuj shqiptarė me vete.

Por njė tifozė kroat duke se nuk i ka pėlqyer kjo gjė dhe nė njė video tė publikuar ai shihet teksa u rrėmben falmurin nga makina shqiptarėve dhe e hedh pėrtoke.

Populli shqiptarė dhe ai kroat njihen si vėllezėr mes tyre pėr shkak tė historisė qė kanė por kjo mesa duket nuk do tė thotė asgjė pėr kėtė tifoz kroat qė nuk repekton shqiptarėt">shqiptarėt. /albeu.com/


Shtuar më 11/07/2018, ora 17:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori